Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Brydżu Sportowym
25-29 maja 2016, Lidzbark Warmiński

Chłopcy:
Dziewczęta:
Klasyfikacje:
Zdjęcia:

Maksy
Maksy
Województw
Picasa
Impy
Impy
Klubowa
PZBS
EX-1
EX-1i1/2
EX-2
Turniej par chłopców na maksy
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKLPDF
 121Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
2.5
2.5

DSBKB Bolesławiec 64.61209
 228Jędrzej Hodor
Radosław Morek
1.5
1.5

MPUKS Olimpia Dwójka Kraków
CKiS Skawina
58.37167
 314Wojciech Ligman
Piotr Konarski
2.0
2.0

PM
SL
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
BUKS MDK MOSM Bytom
57.87136
 416Adam Szuszkiewicz
Paul Kokot
2.0
1.5

DSKlub Logiczny - Stow. Piechowice
BKS Miles Milicz
57.7985
 538Jarosław Walczak
Oskar Trybus
2.0
2.0

LD
MP
MKS Metalowiec Łódź
MPEC Tarnów
57.6975
 633Bartosz Wróbel
Bartosz Wolak
1.5
1.0

MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 57.2965
 718Mateusz Słuszniak
Maciej Kędzierski
2.0
2.0

MPCKiS Skawina 56.8444
 834Tomasz Pawełczyk
Michał Kaleta
2.0
2.0

SLBUKS MDK MOSM Bytom 56.7634
 936Jakub Janasiak
Milan Chyliński
2.0
2.0

LDMKS Metalowiec Łódź 56.7334
 1029Grzegorz Walczewski
Michał Pluszczewski
1.0
1.5

SLBUKS MDK MOSM Bytom 54.7824
 1139Wojciech Okuniewski
Dominik Krajnik
1.5
1.5

PMGdańskie Towarzystwo Brydżowe 54.1824
 1246Piotr Jasiński
Krystian Bączek
2.5
2.5

MAKU AZS UW 52.8924
 1344Tytus Żurawski
Adam Suchodolski
1.0
2.5

KP
PM
BYDGOSKI KLUB SPORTOWY CHEMIK
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
51.3823
 1427Michał Liszka
Kajetan Wroński
1.5
2.0

WPDąbrówka Poznań 51.1523
 1532Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
1.5
1.5

WPDąbrówka Poznań 50.9613
 1625Stanisław Zieliński
Kacper Tanaś
0.5
0.5

LBOSiR Skwierzyna 50.7213
 1730Filip Przyłuski
Piotr Gębski
1.0
1.5

MAPiast Feliksów 50.3813
 1812Jan Jankowski
Marcin Tomaszyk
2.0
1.5

WPDąbrówka Poznań 50.1413
 1941Adam Wróblewski
Bartłomiej Ćwirko
0.5
0.5

WMSEWIL Olsztyn 49.8513
 2013Paweł Piekarz
Gabriel Chrabąszcz
1.0
1.5

MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 49.7013
 2135Wojciech Pilat
Łukasz Czyż
 
 

MAKU AZS UW 49.3713
 2224Kamil Huda
Mikołaj Dziubiński
1.5
1.5

SLTB Szombierki DM UKS
BUKS MDK MOSM Bytom
49.2513
 2345Emil Dragańczuk
Michał Powałka
1.0
1.0

PDSpójnia Warszawa 49.2312
 2420Krzysztof Krzeszowski
Jakub Pietrończyk
 
0.5

LBOSiR Skwierzyna 49.0912
 2531Wiktor Hamberger
Ryszard Rosikiewicz
 
 

DSAZS Wratislavia 47.4212
 2611Szymon Ostrowski
Szymon Armata
 
 

DSAZS Wratislavia 47.0412
 2737Tomasz Wiśniewski
Olaf Łożyński
1.5
1.0

WPDąbrówka Poznań 46.7012
 2817Michał Diak
Łukasz Bielejewski
0.5
1.0

WPDąbrówka Poznań 45.9412
 2919Mikołaj Tomalik
Jonatan Chrobak
0.5
 

SLOLIMPIJCZYK Bielsko-Biała 44.5812
 3026Łukasz Radliński
Oskar Tokarczuk
0.5
0.5

DSAZS Wratislavia 43.6212
 3122Kacper Koziełło
Jakub Pluta
 
 

WPDąbrówka Poznań 43.5212
 3242Andrzej Bednarczyk
Marcin Matella
1.0
1.0

WPDąbrówka Poznań 40.5611
 3343Błażej Jaszczerski
Filip Łukaszczyk
 
 

PMGdańskie Towarzystwo Brydżowe 40.2911
 3415Karol Otawski
Michał Mac
 
 

SWVI LO Kielce 39.3411
 3523Kajetan Leśniak
Jan Paczkowski
1.0
1.0

MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 38.9811
 3640Mikołaj Majkowski
Michał Lewiński
 
 

PMGdańskie Towarzystwo Brydżowe 34.9911

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2016-05-28 o 18:00:08