Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Brydżu Sportowym
25-29 maja 2016, Lidzbark Warmiński

Chłopcy:
Dziewczęta:
Klasyfikacje:
Zdjęcia:

Maksy
Maksy
Województw
Picasa
Impy
Impy
Klubowa
PZBS
EX-1
EX-1i1/2
EX-2
Turniej par chłopców na impy
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynikPKLPDF
 121Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
2.5
2.5
DSBKB Bolesławiec 109.98209
 232Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
1.5
1.5
WPDąbrówka Poznań 84.69167
 339Wojciech Okuniewski
Dominik Krajnik
1.5
1.5
PMGdańskie Towarzystwo Brydżowe 82.31136
 446Piotr Jasiński
Krystian Bączek
2.5
2.5
MAKU AZS UW 81.0685
 527Michał Liszka
Kajetan Wroński
1.5
2.0
WPDąbrówka Poznań 79.1375
 636Jakub Janasiak
Milan Chyliński
2.0
2.0
LDMKS Metalowiec Łódź 77.2265
 733Bartosz Wróbel
Bartosz Wolak
1.5
1.0
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 49.4044
 834Tomasz Pawełczyk
Michał Kaleta
2.0
2.0
SLBUKS MDK MOSM Bytom 47.3534
 917Michał Diak
Łukasz Bielejewski
0.5
1.0
WPDąbrówka Poznań 45.2134
 1016Adam Szuszkiewicz
Paul Kokot
2.0
1.5
DSKlub Logiczny - Stow. Piechowice
BKS Miles Milicz
39.9824
 1144Tytus Żurawski
Adam Suchodolski
1.0
2.5
KP
PM
BYDGOSKI KLUB SPORTOWY CHEMIK
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
39.8924
 1238Jarosław Walczak
Oskar Trybus
2.0
2.0
LD
MP
MKS Metalowiec Łódź
MPEC Tarnów
34.7224
 1328Jędrzej Hodor
Radosław Morek
1.5
1.5
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków
CKiS Skawina
30.5923
 1412Jan Jankowski
Marcin Tomaszyk
2.0
1.5
WPDąbrówka Poznań 28.3123
 1519Mikołaj Tomalik
Jonatan Chrobak
0.5
 
SLOLIMPIJCZYK Bielsko-Biała 23.1413
 1624Kamil Huda
Mikołaj Dziubiński
1.5
1.5
SLTB Szombierki DM UKS
BUKS MDK MOSM Bytom
22.1513
 1729Grzegorz Walczewski
Michał Pluszczewski
1.0
1.5
SLBUKS MDK MOSM Bytom 21.1713
 1813Paweł Piekarz
Gabriel Chrabąszcz
1.0
1.5
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 10.7713
 1941Adam Wróblewski
Bartłomiej Ćwirko
0.5
0.5
WMSEWIL Olsztyn 2.4913
 2023Kajetan Leśniak
Jan Paczkowski
1.0
1.0
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 0.5413
 2131Wiktor Hamberger
Ryszard Rosikiewicz
 
 
DSAZS Wratislavia -6.8713
 2245Emil Dragańczuk
Michał Powałka
1.0
1.0
PDSpójnia Warszawa -14.6713
 2314Wojciech Ligman
Piotr Konarski
2.0
2.0
PM
SL
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
BUKS MDK MOSM Bytom
-15.6312
 2411Szymon Ostrowski
Szymon Armata
 
 
DSAZS Wratislavia -21.2012
 2542Andrzej Bednarczyk
Marcin Matella
1.0
1.0
WPDąbrówka Poznań -27.5012
 2630Filip Przyłuski
Piotr Gębski
1.0
1.5
MAPiast Feliksów -28.2612
 2715Karol Otawski
Michał Mac
 
 
SWVI LO Kielce -28.5812
 2820Krzysztof Krzeszowski
Jakub Pietrończyk
 
0.5
LBOSiR Skwierzyna -33.6912
 2925Stanisław Zieliński
Kacper Tanaś
0.5
0.5
LBOSiR Skwierzyna -34.9612
 3018Mateusz Słuszniak
Maciej Kędzierski
2.0
2.0
MPCKiS Skawina -42.9312
 3122Kacper Koziełło
Jakub Pluta
 
 
WPDąbrówka Poznań -71.2712
 3226Łukasz Radliński
Oskar Tokarczuk
0.5
0.5
DSAZS Wratislavia -77.2811
 3335Wojciech Pilat
Łukasz Czyż
 
 
MAKU AZS UW-114.5711
 3437Tomasz Wiśniewski
Olaf Łożyński
1.5
1.0
WPDąbrówka Poznań-125.2011
 3543Błażej Jaszczerski
Filip Łukaszczyk
 
 
PMGdańskie Towarzystwo Brydżowe-127.9211
 3640Mikołaj Majkowski
Michał Lewiński
 
 
PMGdańskie Towarzystwo Brydżowe-137.5711

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2016-05-29 o 10:37:56